Сучасний мобільний телефон зазвичай придбавається на 4-5 років. Саме такий ресурс оновлень цього пристрою передбачають його топові виробники.
Але щоб цей гаджет залишався технічно справним та механічно неушкодженим, доцільно купити чохол для смартфона що захистить його конструкцію та електронну начинку.
Наразі найбільший попит мають відповідні футляри для мобільників, виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Чому такі аксесуари придбавають найчастіше, як їх обирають та які ознаки засвідчують оригінальність TPU-чохла, пояснить подальший текст.
Найближчим за структурою та властивостями до TPU є силікон. Але, на відміну від силіконових аналогів, що є також поширеними, чохли з термопластичного поліуретану мають численні пріоритетні особливості.
Перша – підвищена морозостійкість. Це означає, що така «одяганка» для телефону не буде розтріскуватися і не зазнає деформацій, якщо нею користуватися у вуличних умовах взимку.
Друга – здатність витримувати різкі коливання, перепади температурного режиму, що також є плюсом. Сучасні виробники випускають відповідні аксесуари, які не псуються під дією прямих ультрафіолетових променів і здатні чинити опір забрудненням. Це свідчить на користь їх практичності.
Не зважаючи на своє синтетичне, полімерне походження, TPU є матеріалом екологічно безпечним – токсичних речовин він не здатен виділяти.
Крім того, цей матеріал, що є проміжною версією між гумою та твердим пластиком, не вирізняється гігроскопічністю, але має стійкість до дії ударів, до впливу масляних рідин та ураженню цвіллю.
Придбаваючи такий захисний аксесуар на смартфон, варто врахувати кілька моментів, кожен із яких має значення:
Варто звернути увагу також на додаткові матеріали, які можуть використовуватися в комбінації з TPU. Наприклад, топові моделі іноді доповнюються деталями з мікрофібри та натуральної шкіри або екошкіри.
Відповідний виріб із такого матеріалу, гнучкого та практичного, не зазнає жодних деформацій і не рветься навіть у результаті сильних механічних дій типу вигинань та зминань.
У ньому не можна знайти таких дефектів як нерівні краї на отворах під порти та динаміки, немає тріщин та заломів. Термопластичні поліуретанові футляри для мобільних гаджетів добре амортизують і демонструють ідеальні кромки та бортики, що надають цим аксесуарам ергономічності й презентабельного вигляду.
Виготовляють ці вироби методом лиття під високим тиском в спеціальних формах та в умовах високої температури.
Перед запуском у серійне виробництво бренди-розробники зазвичай випробовують відповідні аксесуари на відповідність діючим стандартам якості, тобто на предмет експлуатаційних характеристик – довговічність та функціональність.
У сучасній війні ефективність солдата напряму залежить від якості спорядження. І коли йдеться про захист…
ТОВ ТК «Ванагро» — ваш перевірений постачальник сільськогосподарської техніки та комплектуючих в Україні. Якщо ви…
Современный интерьер всё чаще становится пространством, где встречаются функциональность и символизм. Оформляя дом, офис или…
По мере того как климат становится всё менее предсказуемым, количество гроз и связанных с ними…
У сучасному світі високошвидкісна передача даних є не розкішшю, а необхідністю. Усе більше компаній, підприємств…
Камера iPhone — це одна із найбільших переваг даного телефону. Яка б не була модель,…